Här är vi som ingår i IEC-teamet och här hittar du även kontaktuppgifter till var och en av oss:

Welf Löwe

Welf Löwe

Forskningsledare och grundare

welf@digitri.org
076 – 760 36 62

Lars Hornborg

Lars Hornborg

Projektledare IEC

lars@digitri.org
070 – 585 70 46

Diana Unander Nordle

Diana Unander Nordle

Projektledare inom forskning och utbildning

diana@digitri.org
073 – 057 70 64

Sven Westhoff

Sven Westhoff

Projektcontroller

sven@digitri.org
070 – 28 99 200

Gunilla Bernholtz

Gunilla Bernholtz

Ekonomiadministratör

gunilla.bernholtz@lnu.se
0470 – 70 87 18

Peter Johnsson

Peter Johnsson

Ekonomihandläggare

peter.jonsson@lnu.se
0470-70 84 63

Björn Lundsten

Björn Lundsten

Projektledare näringsliv i Kronobergs län

bjorn@digitri.org
070 – 736 15 77

Petter Hammarbäck

Petter Hammarbäck

Kommunikatör och webbansvarig

petter@digitri.org
070 – 675 21 57